Vileda Total Reflect Plus žehlicí prkno L

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

i 2 322,30 Kč
Kód produktu: VI168661

Vileda Total Reflect Plus s metalickým povrchem, který odráží páru a teplo a maximalizuje komfort během žehlení. Umožňuje Vám tak žehlit prádlo najednou místo z obou stran. Porovnejte jej s jinými žehlicími prkny a přesvědčte se sami, proč je toto prkno pro Vás lepší.
Prodloužená záruka na 3 roky.
Žehlicí prkno Vileda Total Reflect Plus získalo značku kvality dTest 06/2022.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Odráží 100% páry a tepla

Funkce odrážení páry a tepla vám umožní žehlit oblečení najednou místo z obou stran zvlášť, protože inovativní metalická vrstva odráží teplo a nedovoluje průchod páry.

2. Vysoko kvalitní materiál a design

Materiály použité v tomto žehlicím prkně jsou vysoce kvalitní a potah je vyroben ze 100% bavlny a obsahuje metalizovanou vrstvu.

3. Elektrická zásuvka a držák kabelu

Prkno má zabudovanou elektrickou zásuvku pro pohodlnější žehlení. Držák kabelu udržuje kabel na místě a umožňuje žehlení bez zamotávání.

VÍCE INFORMACÍ o žehlicím prknu Vileda Total Reflect Plus

VÍCE INFORMACÍ o žehlicím prknu Vileda Total Reflect Plus

Inovativní žehlicí prkno Vileda Total Reflect Plus s potahem, který odráží teplo a usnadňuje a urychluje vaše žehlení. Jeho funkce odrážení tepla a páry funguje se všemi žehličkami, jako jsou napařovací žehličky i parní generátory. Podívejte se, kolik času můžete ušetřit při žehlení s používáním našeho žehlicího prkna, které odráží teplo a páru.

Vileda Total Reflect Plus s potahem odrážejícím páru a teplo maximalizuje komfort během žehlení. Odrážení páry a tepla vám umožní žehlit oblečení najednou místo z obou stran, protože inovativní integrovaná metalická vrstva odráží teplo a nedovoluje průchod páry - zabráníte tak kapkám a kondenzaci vody na podlaze.

Žehlicí prkno Vileda Total Reflect Plus lze použít s jakýmkoliv prádlem a jakoukoliv žehličkou - s parním generátorem i se standardní napařovací žehličkou. Jeho praktická velikost a široká žehlicí plocha vám poskytnou dostatek prostoru pro malé, střední i velké kusy prádla a zbavíte se všech přehybů.

Díky skládacím nohám lze prkno sklopit naplocho, takže se snadno vejde do skříně. Hmotnost pouhých 6,7 kg také umožňuje snadnou manipulaci. Vyberte si naše žehlicí prkno Vileda Total Reflect Plus a jsme si jisti, že budete spokojeni se všemi jeho přednostmi, jako je velká žehlicí plocha, která nabízí extra pohodlí a je vhodná pro veškeré prádlo. Další výhody jsou: velikost odkládací plochy, bezpečnostní zámek, který brání náhodnému složení, držák kabelu a integrovaná zásuvka. Toto žehlicí prkno je ideální pro všechny vaše potřeby během žehlení. Zbavte se všech přehybů, snadno vyžehlete i extra silné látky pomocí odrazu tepla a páry, snadno žehlete i ty těžko vyžehlitelné oblasti, jako jsou rukávy a límce. Mějte ze žehlení větší radost než kdykoli předtím díky tomuto novému a inovativnímu žehlicímu prknu!

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG