Vileda Total Reflect potah na žehlicí prkno

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

554,50 Kč
Kód produktu: VI163263

Potah na žehlicí prkno, který odráží 100 % tepla a páry. Je odolný proti intenzivnímu teplu a páře. Naše potahy na žehlicí prkna Vileda mají rozměry 120 - 130 cm na délku a 38 - 45 cm na šířku, což z nich dělá univerzální potahy pro většinu žehlicích prken. Zažijte rychlé a snadné žehlení oblečení.


  •  

Přednosti produktu


1. Metalizovaný povrch

Vrchní část tohoto potahu je pokryta materiálem odrážejícím teplo, takže povrch snadno odolá teplu vaší žehličky a zabrání pronikání vody na podlahu.

2. Univerzální velikost

Bavlněný potah se hodí na všechna žehlicí prkna o délce od 120 cm do 130 cm a šířce od 38 cm do 45 cm, což z něj dělá univerzální potah na žehlicí prkno.

3. Dvouvrstvá struktura

Tento extra měkký potah na žehlicí prkno se skládá ze dvou hlavních textilních vrstev - z bavlny a metalického potahu, který odráží teplo.

VÍCE INFORMACÍ o potahu na žehlicí prkna Vileda Total Reflect

VÍCE INFORMACÍ o potahu na žehlicí prkna Vileda Total Reflect

Naše různé potahy na žehlicí prkna mají různé funkce a vlastnosti. Potah na žehlicí prkno Vileda Total Reflect metalizovaný povrch, který odráží teplo a tak zajistí kratší proces žehlení prádla a ty nejlepší výsledky žehlení pro vaše oblečení. Tento dvouvrstvý žehlicí potah je stříbrný a má protiskluzovou, silnou podložku na žehlení, která snadno odolá páře a teplu a snižuje kondenzaci vody.

Tento potah lze připevnit na jakákoli žehlicí prkna, která jsou 120 - 130 cm dlouhá a 38 - 45 cm široká. Ideálně se hodí pro žehlicí prkna Vileda. Potah na žehlicí prkno odrážející teplo může fungovat jako náhrada za váš starý potah nebo jako inovativní doplněk k vaší již existující sbírce.

Tento potah Vileda je příjemný na dotek díky své měkké pěně a bavlně a také díky hladkému povrchu, který brání záhybům ze žehlení na oděvech. Maximální pohodlí při žehlení je zajištěno tím, že tento potah na žehlicí prkno odrážející teplo je vhodný pro každodenní použití. Kupte si potah na žehlicí prkno Vileda hned teď a zajistěte si tak rychlejší žehlení ve své domácnosti!

NASAĎTE TENTO POTAH NA ŽEHLICÍ PRKNO

1

Umístěte jej

Ujistěte se, že je váš potah na prkně správně umístěn: spodní vrstva je pěnová vrstva, horní vrstva je bavlněná. Až pak jej připevněte k žehlicímu prknu.
2

Připevněte jej

Chcete-li jej připevnit, zatáhněte za šňůrky umístěné mezi odkládací plochou a žehlicím prknem a stáhněte metalizovaný potah kolem desky.
3

Zajistěte ho

Pomocí malého červeného klipu snadno upevněte potah kolem prkna.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Na tomto žehlicím potahu můžete žehlit velké množství oblečení. Košile a jemné oděvy lze snadno vyžehlit i bez přehybů.
Tento výrobek obsahuje šňůrky, kterými lze upravit a připevnit potah k prknu. Tento potah nemá elastický okraj.
Tento výrobek je dodáván ve stříbrnošedém provedení s modrofialovým vzorem.
a brand of FREUDENBERG