Vileda Ultra Fresh potah na žehlicí prkno

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

376,70 Kč
Kód produktu: VI168989

Univerzální potah na žehlicí prkno s antibakteriální ochranou pro extra hygienu. Skládá se ze dvou vrstev - antibakteriální pěny a antibakteriálního bavlněného potahu. Povrch potahu tak znemožňuje bakteriím přežívat a dále se množit. Potah je vhodný pro všechna žehlicí prkna s délkou 110 - 130 cm a šířkou 30 - 45 cm. Žehlení prádla na tomto potahu je pohodlné a navíc hygienické.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Informace o potahu Vileda Ultra Fresh

Informace o potahu Vileda Ultra Fresh

Potah na žehlicí prkna Vileda Ultra Fresh obsahuje antibakteriální ochranu, díky které se uvnitř potahu nehromadí bakterie. Tento žehlicí potah má dvě vrstvy: antibakteriální pěnu a antibakteriální bavlněný potah. Chlorid stříbrný brání růstu bakterií v potahu až o 99,9 % a povrch znemožňuje bakteriím přežívat a dále se množit.

Tento potah na žehlicí prkna je vhodný na všechny druhy prken se šířkou 30 - 45 cm a délkou 110 - 130m. Připevnění potahu na prkno je jednoduché díky systému QuickFix. Šňůrka na zatahování zajistí vždy hladký povrch potahu během žehlení prádla a žehlení je tak komfortní. Ke komfortu během žehlení přispívá i materiál potahu. Je vyroben ze 100% bavlny s 5mm silnou pěnovou antibakteriální výplní.

Přednosti produktu


1. Univerzální potah

Potah Ultra Fresh je vhodný na všechna žehlicí prkna s rozměry 30 - 45 × 110 - 130 cm.

2. Antibakteriální potah

Obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která brání růstu bakterií v potahu až o 99,9 %. Povrch znemožňuje bakteriím přežívat a dále se množit.

3. Snadné připevnění

Potah se připevňuje pomocí inovativního systému QuickFix: šňůrka na zatahování zajistí vždy hladký povrch potahu.

a brand of FREUDENBERG