Vileda MultiLatex rukavice S/M 10+2ks

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

54,90 Kč
Kód produktu: VI145964

Jednorázové rukavice z latexu, bez pudru uvnitř

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Pro různé příležitosti

Gumové rukavice bez prášku Multi Latex 10+2 jsou ideální pro všechny druhy každodenních domácích prací. Ať už se jedná o barvení vlasů, úklid kuchyně nebo toalety nebo lehké práce na zahradě - k tomu všemu jsou vhodné jednorázové nepromokavé rukavice.

2. Pro obě ruce

Tyto jednorázové rukavice odolné proti roztržení padnou na levou i pravou ruku a snadno a super rychle se nasazují a stahují.

3. Bez pudru uvnitř

Rukavice s pudrem mají vyšší riziko alergií. Rukavice bez pudru uvnitř zajišťují bezpěčí pro alergiky. Znamená to taky to, že pudr a prášek nezůstává na předmětech / rukou nebo se nerozšíří do vzduchu.

Více informací o jendorázových rukavicích Vileda Multi Latex 10+2

Více informací o jendorázových rukavicích Vileda Multi Latex 10+2

Jednorázové rukavice Vileda Multi Latex 10+2 jsou vyrobeny z přírodního latexu, díky čemuž jsou odolné a elastické. Tyto víceúčelové rukavice jsou užitečné v mnoha různých příležitostech v každodenním životě.

Naše latexové rukavice bez prášku se ideálně používají k čištění kuchyní a koupelen, protože odolné rukavice neumožňují proniknutí čističe pro domácnost ke kůži. Jsou také vhodné pro barvení vlasů, protože chrání vaše ruce před zabarvením barvou na vlasy. Díky své odolnosti proti roztržení lze Vileda Multi Latex 10+2 použít také pro lehké zahradnické práce.

Aby byl zajištěný pohodlný úchyt lze gumové rukavice Multi Latex 10 snadno a rychle nasadit a stáhnout. Taky už nemusíte mít starost s tím, které rukavice si nasadit na kterou ruku, protože naše gumové rukavice lze zaměnitelně použít pro obě ruce.

Naše bílé jednorázové materiály bez prášku poskytují vynikající citlivost a pohodlný úchop.

Přesvědčte se o gumových rukavicích bez pudru Vileda Multi Latex 10+2 a používejte je pro všechny druhy domácích aktivit. Kupte si jednorázové latexové rukavice nyní v našem online obchodě Vileda!

Výhody

1

Snadná manipulace

Naše latexové rukavice se rychle a snadno nasazují a stahují i ​​mokrýma rukama. Navíc jsou vhodné pro obě ruce.
2

Pro různé příležitosti

Tyto jrmné rukavice z přírodního latexu jsou vodotěsné. Díky tomu jsou nezbytným pomocníkem, který by neměl chybět v žádné domácnosti.
3

Jako druhá kůže

Gumové rukavice Multi Latex 10+2 bez pudru uvnitř jsou jednorázové víceúčelové rukavice, které poskytují vysokou citlivost a pohodlný úchop. Díky svému elastickému materiálu se také snadno onasazují a sundavají.

Často kladené otázky

Ano, jsou dostupné ve veilkosti S/M a M/L.
Naše gumové rukavice bez prášku zaručují optimální ochranu při práci v domácnosti, ale nejsou sterilní.
Ano, samozřejmě. Naše latexové rukavice jsou vhodné k mytí nádobí, protože jsou vodotěsné.

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG