Vileda Classica 2v1 smeták vnitřní

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

209,00 Kč 179,00 Kč

Smeták Vileda Classica 2V1 pomocí inovativních štětin 2v1 sbírá stejně dobře prach a vlasy a důkladně tak čistí tvrdé podlahy. Černé štětiny odstraňují prach, zatímco šedé aktivní štětiny zametají vlasy jakékoli délky.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Vileda Classica 2v1 smeták vnitřní

209,00 Kč 179,00 Kč

Přednosti produktu


1. Štětiny pro odstranění prachu

Černé štětiny Smetáku Vileda Classica 2v1 důkladne odstraňují všechny prachové částice z tvrdých podlah. Díky tomu je hlavice smetáku ideální pro rychlé čištění všech místností bez koberců.

2. Zachycení vlasů a chlupů

Šedé štětiny zachycují vlasy z podlahy a doplňují tak černé štětiny tohoto smetáku. Snadno čistitelné štětiny bez námahy zametají vlasy - bez ohledu na to, zda se jedná o lidské nebo zvířecí - a zajišťují tak čistotu v koupelně i v dalších místnostech.

3. Úklid v rozích

Ochrana hran na koncích hlavice zajišťuje bezpečné čištění bez poškození nábytku a stěn nárazem. Šikmé štětiny smetáku Classica 2v1 se bez námahy dostanou do každého rohu. Takže opravdu každý kout místnosti je spolehlivě zbaven prachu a vlasů.

Smeták s kombinací dvou typů štětin pro vnitřní použití

Smeták s kombinací dvou typů štětin pro vnitřní použití

Smeták Vileda CLASSICA 2v1 čistí obzvláště důkladně díky svým dvěma různým druhům štětin. Černé štětiny zachycují prach, zatímco šedé aktivní štětiny bezpečně zametají vlasy a chlupy. Jediným pohybem můžete zamést jak velmi jemné částice nečistot, tak velké množství viditelného prachu a chmýří vlasů. Podlahy v interiéru budou rychle čisté. Smeták Vileda CLASSICA 2v1 je vhodný pro suché čištění všech tvrdých podlah v interiéru, jako jsou lamináty, parkety, dlaždice a dlaždice. Smeták je ideální například pro rychlé čištění podlah v kuchyni nebo koupelně nebo pro zametání hrubých nečistot před otřením. Pomůže Vám jak při malém úklidu, tak při úklidu velkého domu. Ochrana hran na koncích hlavice smetáku zajišťuje, že nepoškodíte narazením nábytek nebo stěny, i když budete spěchat. Štětiny smetáku jsou mírně zkosené, takže snadno dosáhnete na jakékoli místo na podlaze, dokonce i do menších prostor. Hlavicu smetáku lze kombinovat se všemi druhy smetáků Vileda.

Hlavice smetáku má rozměry 30 x 5 cm a kovová tyč má prodlouženou délku pro komfortní úklid.

a brand of FREUDENBERG