Vileda Classica 2v1 smeták vnitřní

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

221,20 Kč
Kód produktu: VI148063

Smeták Vileda Classica 2v1 pomocí inovativních štětin 2v1 sbírá stejně dobře prach i vlasy a důkladně tak čistí tvrdé podlahy. Černé štětiny odstraňují prach, zatímco šedé aktivní štětiny zametají vlasy jakékoli délky.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Štětiny pro odstranění prachu

Černé štětiny vnitřního smetáku Vileda Classica 2v1 důkladně odstraňují všechny prachové částice z tvrdých podlah. Díky tomu je hlavice smetáku ideální pro rychlý úklid všech místností bez koberců.

2. Zachycení vlasů a chlupů

Šedé štětiny smetáku Vileda zachycují vlasy z podlahy a doplňují tak černé štětiny tohoto smetáku na podlahy. Snadno čistitelné štětiny bez námahy zametají vlasy - bez ohledu na to, zda se jedná o lidské nebo zvířecí - a zajišťují tak čistotu v koupelně i v dalších místnostech.

3. Úklid v rozích

Ochrana hran na koncích hlavice zajišťuje bezpečné čištění bez poškození nábytku a stěn nárazem. Šikmé štětiny smetáku Classica 2v1 se bez námahy dostanou do každého rohu. Takže opravdu každý kout místnosti je spolehlivě zbaven prachu a vlasů.

Smeták s kombinací dvou typů štětin pro vnitřní použití

Smeták s kombinací dvou typů štětin pro vnitřní použití

Vnitřní smeták na podlahu Vileda CLASSICA 2v1 čistí obzvláště důkladně díky svým dvěma různým druhům štětin. Černé štětiny zachycují prach, zatímco šedé aktivní štětiny bezpečně zametají vlasy a chlupy. Jediným pohybem můžete zamést jak velmi jemné částice nečistot, tak velké množství viditelného prachu a chmýří vlasů. Podlahy v interiéru budou rychle čisté. Vnitřní smeták Vileda CLASSICA 2v1 je vhodný pro zametání všech tvrdých podlah v interiéru, jako jsou lamináty, parkety a dlaždice. Smeták je ideální například pro rychlé čištění podlah v kuchyni nebo koupelně nebo pro zametání hrubých nečistot před vytřením. Pomůže Vám jak při malém úklidu bytu, tak i při úklidu velkého domu. Ochrana hran na koncích hlavice smetáku zajišťuje, že nepoškodíte nárazem nábytek nebo stěny, i když budete spěchat. Štětiny smetáku Vileda jsou mírně zkosené, takže snadno dosáhnete na jakékoli místo na podlaze, dokonce i do menších prostor.

Hlavice smetáku má rozměry 30 × 5 cm a kovová tyč má prodlouženou délku pro komfortní úklid podlah.

a brand of FREUDENBERG