Vileda smetáček a lopatka 2v1

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

154,50 Kč
Kód produktu: VI141742

Vileda smetáček a lopatka 2v1 je základní set pro rychlé a snadné zametání podlahy. Je to ideální smetáček pro prach a drobné nečistoty. Zjednodušte si denní uklízení s tímto praktickým setem.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Obsahuje smetáček a lopatku

Tento produkt je kompletní set, který zahrnuje smetáček a lopatku pro rychlé a snadné uklízení. Je potřeba, aby byl tento set používaný spolu.

2. 2v1 štětiny smetáčku

Ultra tenká černá vlákna sbírají i ten nejjemnější prach, zatímco hrubší červené štětiny dosáhnou i do rohů a důkladně je zametou.

3. Ergonomická rukojeť

Na rozdíl od jiných smetáků s lopatkami s objemnými úchyty, ergonomická krátká rukojeť smetáku zajistí pohodlný úklid.

VÍCE INFORMACÍ o Vileda smetáčku a lopatce 2v1

VÍCE INFORMACÍ o Vileda smetáčku a lopatce 2v1

Pro rychlý úklid podlahy, aby byl co nejšetrnější a neefektivnější, jsme vyvinuli Vileda smetáček a lopatku 2v1 pro účinné zametání.

Inovativní systém vybavený měkkými štětinami s ultra tenkým černým vláknem pro odstranění i těch nejjemnějších častic a s pevnými červenými štětinami pro čištění rohů a úzkých, těžko dostupných míst. Tyto jemné štětiny mají velmi univerzální využití a mohou být použity na různých površích. Použijte smeták na kov, dřevo, obklady v koupelně nebo na laminát a jiné povrchy, aby po několika zameteních zůstaly zářivé a lesklé. Pro vaše pohodlí obsahuje sada Vileda smetáček a lopatka ergonomickou rukojeť pro snadnou manipulaci a intuitivní Clip-in systém, který Vám umožní snadno zasunout smetáček do lopatky pro kompaktní a praktické skladování.

Získejte váš Vileda smetáček a lopatku ještě dnes a zažijte bezchybný a inovativní úklid podlahy, díky němuž se vaše každodenní práce stane bezproblémovým a příjemným úkolem.

Efektivní smetáček a lopatka

1

Klip pro spojení

Vyzkoušejte vhodný clip-in systém smetáčku a lopatky pro snadné uskladňování.
2

Šikovné čištění rohů

Dosáhněte i do úzkých prostor a rohů díky šikovným vnějším červeným štětinám smetáčku.
3

Dvojité štětiny

Odolné čisticí štětiny 2v1 se po dlouhodobém používání nebudou ohýbat ani třepit, což zaručuje trvanlivost a odolnost.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Vileda smetáček a lopatka může být používaný na všech materiálech, které je potřeba zamést, jako jsou dlaždice, dřevo, laminát nebo hliník. Dbejte však na to, abyste nezametali vlhké, ostré nebo horké povrchy, aby štětiny zůstaly čisté a nepoškozené.
Vnější povrchy, jako jsou asfalt a chodníky mohou být zametány našimi smetáky. Avšak pokud je neustále budete zametat ručním smetáčkem, štětiny mohou být po čase zničené. Pro časté zametání venku doporučujeme venkovní smetáky. Vileda nabízí řadu smetáků, ze kterých si můžete vybrat na e-shopu. Můžete si tak doplnit řadu vašich domácích pomocníků.
Ruční smetáček může být použitý jako dočasná provizorní prachovka pro vaše dekorace a nábytek, avšak štětiny jsou příliš drsné pro dlouhodobé používání a mohly by časem poškodit vaše delikátní povrchy.
Ano, tento produkt má tříletou záruku, aby plně uspokojil zákazníka.
a brand of FREUDENBERG