Vileda 3 Action smeták

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

265,60 Kč
Kód produktu: VI148064

Se smetákem Vileda 3Action přichází vylepšené a nejúčinnější čištění a zametání v interiéru pomocí moderních košťat a smetáků. 3 různé typy štětin kombinované v jediném výkonném smetáku umožňují vysoce efektivní a plynulé zametání.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. 3 Action štětiny

Tři různé typy štětin v různých barvách se spojí a vytvoří dokonalý smeták pro rychlé a důkladné čištění podlah.

2. Výkonnný smeták

Výkonná hlavice smetáku rychle a spolehlivě zachytí všechny nečistoty, aniž by se ke štětinám přilepily. Díky složení vláken je čištění smetáku velmi snadné.

3. Vhodný na všechny podlahy

Univerzální smeták 3Action je vhodný pro různé povrchy, jako jsou laminátové podlahy, dlaždice, PVC nebo dřevo. Můžete jej použít ve vaší kuchyni, koupelně nebo obývacím pokoji.

VÍCE INFORMACÍ o smetáku Vileda 3Action

VÍCE INFORMACÍ o smetáku Vileda 3Action

Vyzkoušejte inovativní a snadné zacházení se smetákem Vileda 3Action. Na rozdíl od běžných smetáků s obyčejnými štětinami, umožňuje náš smeták se třemi druhy štětin rychlý a důkladný úklid různých typů podlah několika tahy.

Pro velmi malé a jemné částice prachu má smeták vrstvu ultratenkých černých štětin, které na vaší podlaze zametou i ta nejjemnější zrnka. Větší částice jsou sbírány hlavní vrstvou šedých štětin, která si také poradí s chlupy domácích mazlíčků nebo s větším množstvím chuchvalců. A pro důkladný úklid v rozích se můžete spolehnout na vnější červená vlákna, která se dostanou do všech rohů a škvír mezi nábytkem. Tyto robustní a trvanlivé štětiny jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu (PET), který garantuje skvělý materiál a také výrobní proces šetrný k životnímu prostředí. Stejně jako při výrobě ostatních produktů Vileda i zde preferujeme udržitelné výrobní procesy. Při manipulaci s naším smetákem není potřeba velké námahy. Je velmi lehký a navržený tak, aby nebylo potřeba se zbytečně ohýbat během domácích prací.

Podívejte se také na naše další produkty, jako jsou vysoce kvalitní mopy z mikrovláken. Pořiďte si smeták Vileda 3Action nyní a vyměňte své staré koště za tohoto pomocníka, který zanechá každou podlahu ve vaší domácnosti čistou.

NOVÝ VYLEPŠENÝ SMETÁK

1

Kompatibilní s teleskopickou tyčí

Tato flexibilní čisticí hlavice smetáku je kompatibilní se všemi našimi teleskopickými tyčemi Vileda pro pohodlnou péči o podlahu.
2

Minimální námaha

Díky intuitivnímu a jemnému designu smetáku je při manipulaci potřeba minimum úsilí.
3

Pečlivý úklid v rozích

Dosáhněte i těch těžko dostupných míst pomocí štětin na čištění rohů integrovaných v hlavici smetáku.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Smeták 3Action je velmi měkký smeták, který je vhodný pro různé typy podlah. Můžete jej použít na laminát, PVC, dřevo nebo dlaždice, aniž byste na podlaze zanechali škrábance.
Všechny naše smetáky lze kombinovat s našimi teleskopickými tyčemi Vileda pro praktické a snadné ovládání.
Ano, šedé štětiny obsažené ve smetáku 3Action pohodlně zachytávají vlasy díky své robustní konstrukci, díky níž je tento čisticí smeták velmi užitečný pro domácnosti s kočkami, psy nebo jinými domácími mazlíčky.
Smeták 3Action je primárně určen pro použití uvnitř. Může se však také použít pro zametání vnějšího vchodu, jako náhrada za venkovní koště. Není však vhodný pro dlouhodobé používání venku.
a brand of FREUDENBERG