Vileda DuActiva smeták

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

287,80 Kč
Kód produktu: VI148071

Díky kombinaci speciálních štětin a pěnové části sbírá smeták Vileda DuActiva veškerý prach, špínu, chlupy a částice i na nerovném povrchu, aniž by rozvířil prach.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Zametání 2v1

Antiprachový smeták Duactiva kombinuje vrstvu měkké pěny s pevnými syntetickými štětinami, aby sebral všechny nečistoty jedním zametáním a dosáhl uspokojivého a důkladného výsledku čištění.

2. Žádné víření prachu

Smeták DuActiva kombinuje štětiny a pěnový pás, který kromě sbírání jemného prachu také vytváří bariéru pro víření prachu.

VÍCE INFORMACÍ o smetáku Vileda DuActiva

VÍCE INFORMACÍ o smetáku Vileda DuActiva

Chcete svůj dům důkladně zamést a ne jen rozvířit prach všude kolem? Pěnová část našeho vnitřního smetáku Vileda DuActiva je speciálně navržena na efektivní zametání i toho nejjemnějšího prachu. Díky svému inteligentnímu designu kombinuje smeták Vileda dvě funkce v jednom, aby zajistil optimální výsledek čištění při jednom zametání.

Štětiny shromažďují nečistoty, větší částice a chlupy - ať už lidské nebo z domácího mazlíčka, na rovném i nerovném povrchu. Pěnový pás sbírá jemný prach a brání rozvíření prachu na hladkých površích. To zaručuje efektivní zametání PVC, dřevěných podlah a dlaždic. Abychom zajistili, že i ty nejmenší rohy a úzké prostory budou čisté, vylepšili jsme design smetáku DuActiva. Štětiny jsou nyní na špičce zahnuté a společně s úzkou hlavicí vám umožní dosáhnout do rohů, za skříněmi a pod pohovkami. Alergici musí udržovat své ložnice čisté a bez prachu. Smeták Vileda DuActiva odstraňuje veškerý jemný prach z vaší podlahy díky své antiprachové bariéře. Pěnový pás je odnímatelný a lze jej snadno opláchnout vodou, aby se snadno očistil od nashromážděného prachu. Abychom při zametání chránili nábytek, stěny a dveře, vybavili jsme hlavici protiprachového smetáku gumovými nárazníky vyrobenými z termoplastických elastomerů, které zabrání poškrábání a poškození nábytku.

Podívejte se také na naše další čisticí pomocníky, jako jsou mopy či elektrické mopy a vysavače. Zametání vašeho domova nikdy nebylo snazší a důkladnější než s Vileda Duactiva smetákem. Vyzkoušejte to a pořiďte si jej hned teď.

NOVÝ VYLEPŠENÝ DESIGN

1

Šikmé špičky

Protiprachový smeták DuActiva má tvrzené, šikmé špičky, takže snadno dosáhnete rohů, hran a úzkých prostor.

2

Odnímatelná protiprachová bariéra

Chcete-li vyčistit pěnovou část vnitřního smetáku, jednoduše ji vyjměte z hlavice, opláchněte ji vodou a před dalším použitím smetáku ji nechte uschnout.
3

Ochrana nábytku

Zaoblené hrany Vileda DuActiva mají nárazníky z měkké gumy, aby nedošlo k poškození vašeho nábytku, stěn nebo dveří.

Často kladené otázky

Ano, hlavici smetáku lze kombinovat se všemi standardními košťaty se šroubovým závitem.
Hlavice smetáku Vileda Duactiva je široká 33 cm.
Protiprachový smeták Vileda je vhodný pro všechny vnitřní tvrdé podlahy, jako jsou lamináty nebo dlaždice, podlahy v kuchyni nebo v koupelně. Není určen pro venkovní použití, ale máme v nabídce smetáky, které jsou vhodné i pro zametání venku.

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG