Vileda Steam Plus parní mop

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 988,90 Kč
Kód produktu: VI173942

Hledáte dokonalé hygienické řešení pro čištění podlah? Parní čistič Vileda Steam PLUS je pro vás tou správnou volbou. Snadno s ním vyčistíte rohy a místa pod nábytkem - pro bezpečné a hygienické prostředí ve vaší domácnosti.


Zvolte hygienické řešení úklidu a kupte si nový parní mop Vileda Steam PLUS právě teď!


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Nejdůležitější informace o produktu


1. Hygienický účinek

Vileda Steam PLUS vytvoří bezpečnou a hygienicky čistou domácnost. Díky síle horké páry zničí až 99,9 % bakterií a virů* ze všech povrchů podlah - bez použití agresivních čisticích prostředků.

2. Čištění rohů

Trojúhelníkový tvar umožňuje snadné čištění a manévrování v rozích a pod nábytkem.
Navíc díky funkci na koberce nebylo jejich čištění nikdy tak snadné.

3. Skladování

Díky odnímatelné rukojeti a možnosti zavěšení na zadní stranu se parní mop vejde i do těch nejmenších prostor a skříní.

Více informací o parním mopu Vileda Steam PLUS - pro hygienické výsledky úklidu

Nový parní mop Vileda PLUS vám zajistí účinný hygienický úklid bez nutnosti použití chemických prostředků. Hygienická pára a návleky z mikrovlákna tohoto parního mopu ničí 99,9 % bakterií a virů* ze všech typů podlah. Parní mop se zahřeje za pouhých 15 sekund a vytvoří horkou páru, která vám pomůže bezpečně a bez námahy vyčistit podlahu. Chcete změnit místnost? Žádný problém. Díky nové vestavěné detekci teploty jej jednoduše odpojte a znovu zapojte. Je ihned připraven k dalšímu použití - není třeba znovu čekat na zahřátí.

Parní mop lze použít na všechny typy podlah, protože má variabilní nastavení regulace páry. Změnou intenzity páry od maximální po minimální vyčistíte do hloubky i ty nejchoulostivější podlahy. Díky návlekům na mop z mikrovlákna je tento parní čistič ideální pro podlahy z tvrdého dřeva, ale je vybaven měnitelným nastavením páry pro parkety, koberce a dlaždice, aby dokonale vyhovoval vašim potřebám.

Nový design. Osvědčená a testovaná kvalita.

Nově navržený vysoce výkonný parní čistič Vileda Steam PLUS je snadno ovladatelný, kompaktní, lehký a je vybaven otočnou trojúhelníkovou hlavicí mopu. Měří 126 cm a váží 2,3 kg. Rukojeť je ergonomicky navržena tak, aby se parní mop pohodlně a snadno držel. Díky svému kompaktnímu tvaru a konstrukci rychle a snadno klouže v rozích, pod nábytkem a v malých prostorech a jeho praktická funkce klouzání po kobercích vám pomůže osvěžit koberce a předložky. Pokud hledáte velký parní mop pro ještě účinnější pokrytí povrchu, podívejte se blíže na náš parní mop Vileda Steam PLUS XXL.

Vyčistěte hygienicky i ty nejchoulostivější podlahy a objednejte si mop Vileda Steam PLUS právě teď!

*Odstraňuje bakterie E.coli a S. aureus a bovinní koronavirus z utěsněných dřevěných podlah a keramických dlaždic, jak bylo testováno v laboratoři třetí strany.
 

Výhody novinky

1

Rychlý ohřev

Ohřeje se za pouhých 15 sekund a při změně místnosti se nemusí znovu nahřívat.

2

Lepší kontrola

Dodává se s okénkem na vodu, které vám pomůže snadno zkontrolovat, zda je uvnitř stále voda nebo zda je třeba parní čistič doplnit.

3

Nový design

Nový trojúhelníkový tvar parní hlavice umožňuje snadné čištění v rozích a pod nábytkem.

Vlastnosti produktu

Často kladené otázky

Ano, můžete jej použít na všechny těsněné podlahy, jako jsou parkety a dlažba. Doporučujeme jej nejprve vyzkoušet na malé části a vždy se podívat do návodu výrobce podlahy.
Ano, ale pokud máte "tvrdou" vodu z kohoutku, doporučujeme parní mop odvápňovat, jak je popsáno v návodu.
Doporučujeme používat pouze vodu.
a brand of FREUDENBERG