Vileda Actifibre mikrohadřík 1ks

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

i 55,50 Kč
Kód produktu: VI171810

Poznejte náš nový hadřík z mikrovláken s technologií Actifibre: mikrohadřík na úklid Vileda Actifbre je hadřík nové generace. Kombinuje tři nejzásadnější faktory pro úklid povrchů – nezanechává kapky, absorbuje vodu a sbírá nečistoty. Tento hadřík je zázrak, který udělá ve vaší domácnosti divy.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Aktivní sací síla

Pokud se chcete vyhnout zanechávání kapek a šmouh, tak hadr na úklid Vileda Actifibre ze 100% mikrovlákna se stane vaším nejoblíbenějším domácím pomocníkem. Jeho vysoká absorpce a aktivní sací schopnost za sebou na povrchu nic nezanechají.

2. Mikrohadřík nové generace

Tento hadřík Actifibre z mikrovláken je navržený tak, aby kombinoval významné uklízecí prvky, jako jsou pohodlná manipulace, když je mokrý i suchý, úklid bez kapek a žmolků, schopnost absorbovat velké množství vody a rychlý úklid jemných i větších nečistot.

VÍCE INFORMACÍ o Vileda Actifibre mikrohadříku 1ks

VÍCE INFORMACÍ o Vileda Actifibre mikrohadříku 1ks

Potřebujete nového a účinného pomocníka na úklid do domácnosti? Jste připraveni na mikrohadřík nové generace? Náš mikrohadřík Vileda Actifibre v sobě kombinuje nejlepší vlastnosti a možnosti osvědčených čisticích prostředků.

Už žádné další kapky a šmouhy - jako hadřík na okna a skla. Saje velké množství vody a dalších látek - jako houbový hadřík. Sbírá vlasy, odolné nečistoty i jemné částice - jako hadříky z mikrovláken. Kupte si náš hadřík na úklid Vileda Actifibre s extra kvalitními mikrovlákny. Reliéfní vzor hadříku garantuje lepší kontakt s nečistotami a dokonce odstraňuje i odolné nečistoty. Pokrytí PVA (polyvinylalkoholem) posiluje vnější ochranu našeho hadříku Actifibre. Po mokrém čistění s Vileda Actifibre hadříkem není potřeba následné suché čištění, protože sušicí schopnost hadříku byla našimi expertmi vyvinuta a posílena na maximum.

Pokud chcete uklidit kuchyň, koupelnu nebo cokoliv jiného, hadřík z mikrovláken s technologií Actifibre vám garantuje komfortní a účinný úklid všech povrchů a nesmírně vám tak ulehčí práci. Je vhodný pro každodenní čištění, znovupoužitelný a připravený vašemu domovu přinést lesklé a zářivé povrchy.

Je to prachovka, hadřík, houbička a stěrka - vše v jednom! Chcete-li udržet váš hadřík hygienicky čistý, pravidelně ho ručně oplachujte nebo jej můžete prát v pračce až na 60°C.

Jemný mikrohadřík Vileda Actifibre je hvězda mezi hadříky z mikrovláken a měl by být používán v každé moderní domácnosti. Přidejte ho taky do své sbírky domácích pomocníků a vyzkoušejte ho! Zjednodušte si život s naším vysoce kvalitním a pratelným hadříkem Actifibre.

HLAVNÍ VÝHODY

1

Utírání bez šmouh

Stejně jako hadřík na okna, tento hadřík Vileda Actifibre s mikrovlákny nezanechává šmouhy ani chlupy.
2

Vysoká absorpce vody

Mikrohadřík Vileda Actifibre nasaje najednou velké množství vody, stejně jako houbička nebo houbový hadřík.
3

Sbírání částic

Tento hadřík z mikrovláken Vileda Actifibre, sbírá stejně jako běžný mikrohadřík špínu, vlasy a nečistoty z různých povrchů.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Složení hadřiku Vileda Actifibre je 85% polyester a 15% polyamid.
hadřík z mikrovláken Vileda Actifibre má čtvercový tvar a rozměry 29 x 29 cm.
Ano. Pokud máte domácí mazlíčky, například kočky nebo pejsky, nebudete mít s tímto hadříkem problémy. Vileda to řeší vyvíjením speciálních produktů na úklid, které zachytávají taky zvířecí chlupy. Vileda Actifibre mikrohadřik je pro to ideální!
Ne, a to díky super jemnému materiálu nás hadřík nezanechává stopy a kapky, takže se nemusíte bát zničení dlaždic, oken nebo jiných povrchů. Ujistěte se, že hadřík pořádně vyždímáte a zbavíte se zachycených částic, před dalším utíráním.
a brand of FREUDENBERG