Vileda Ultra Fresh mikrohadřík 2+1ks

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

83,30 Kč
Kód produktu: VI167602

Vileda hadřík z mikrovláken s antibakteriální ochranou. Mikrohadřík obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a tím i vzniku nepříjemného zápachu.Mikrovlákna odstraní bakterie z povrchu jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Hygienický hadřík

Hadřík obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a tím i vzniku nepříjemného zápachu.

2. Mikrovlákno

Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

3. Výhodné balení

Balení 2+1 obsahuje tři různobarevné hadříky pro různe příležitosti v domácnosti.

Více informací o hadříku Ultra fresh

Více informací o hadříku Ultra fresh

Mikrohadřík Vileda Ultra fresh je z mikrovláken a s antibakteriální ochranou. Hadřík obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a tím i vzniku nepříjemného zápachu.

Je možné použít jej suchý (na utření prachu) nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe, nezanechá šmouhy. Schne 2× rychleji než bavlna a je extra savý.

Vileda hadřík zůstává déle hygienicky čistý. Lze jej použít utírání prachu, všech povrchů a nábytku. Díky hadříku je garantovaný lesk a čistota. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků. Vykazuje velmi vysokou životnost. Snadno se udržuje – je možné jej opakovaně prát i v pračce.

Hygienický úklid

Hadr z mikrovláken odstraní více než 99 % bakterií jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií* a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

*Výzkum proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii.

Detaily produktu

Složení


  • 80 % polyester
  • 20 % polyamid

Rozměry


  • Rozměry hadříku: 30 × 30 cm.
a brand of FREUDENBERG