Vileda TURBO

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

998,90 Kč
Kód produktu: VI163422

Set kbelíku a rotačního třásňového mopu Vileda TURBO odstraňuje více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody díky mikrovláknům na mycím návleku. K důkladnému vyčištění podlah není nutné používat žádné chemikálie.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Maximální komfort

Jednoduše opláchněte hlavici mopu v kbelíku plném vody. Následně ji vyždímejte ve ždímacím koši. Vlhkost rotačního mopu ovládejte sešlápnutím pedálu.

2. Hygienický úklid

Tenká mikrovlákna mycího návleku fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a odstraní více než 99 % bakterií bez nutnosti použití chemikálií.

3. Ochrana proti vystříknutí 

Kbelík obsahuje bariéru, která zabrání stříkaní vody ven z kbelíku během ždímaní a tak ochrání váš oděv.

VÍCE INFORMACÍ o Vileda TURBO

VÍCE INFORMACÍ o Vileda TURBO

Rotační třásňový mop a kbelík Vileda Turbo se šlapacím pedálem je ideálním čisticím pomocníkem pro všechny podlahy! Jeho rotační ždímač usnadňuje a urychluje úklid podlah.

Kompletní sada je dodávána s třásňovým mopem a kbelíkem s rotačním ždímačem a šlapacím pedálem. Je vhodný na všechny tvrdé podlahy včetně dřeva a laminátu. Po opláchnutí není nutné ručně ždímat mop - 360° systém odstřeďování za vás udělá tu těžkou práci! Nejen, že se snadno používá, ale také důkladně čistí podlahy.

Mikrovlákno v hlavici třásňového mopu odstraní více než 99 % všech bakterií a virů* pouze pomocí vody bez nutnosti použití chemikálií. V případě potřeby lze použít další čisticí prostředky.

Pro správné použití Vileda mopu opláchněte hlavici mopu v kbelíku, vložte do ždímače a přitom držte rukojeť volně, poté nožním pedálem ždímač roztočte a jste připraveni uklízet!

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

HLAVNÍ VÝHODY

1

Snadná manipulace

Podélná rukojeť mopu usnadňuje manipulaci s kbelíkem, když je naplněn vodou. Integrovaný čelnní otvor umožňuje vylití vody plynulým tokem bez stříkání.

2

Ovládání vlhkosti

Díky sešlápnutí pedálu snadno upravíte vlhkost mopu, aby byla správná pro váš konkrétní povrch.

3

Pratelná hlavice mopu

Vileda TURBO mycí návlek z mikrovláken je snadno odnímatelný a lze ji prát v pračce až na 40 ° C. Náhrady na mop je možné zakoupit i samostatně. 
 

VLASTNOSTI PRODUKTU

Detaily produktu

Složení


100% mikrovlákno

a brand of FREUDENBERG