Vileda Colors mikrohadřík 8 ks

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

i 176,70 Kč
Kód produktu: VI173722

Maxibalení barevných mikrohadříků pro různe použití v domácnosti.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Balení 8 hadříků

Balení obsahuje 8 barevných hadříků, múžete tak používat různe barvy pro různe príležitosti.

2. Kvalitní hadřík

Mikrohadřík je možné použít suchý nebo navlhčený a nezanechává žádné šmouhy ani chlupy. Navíc má dlouhou životnost a je možné jej prát i v pračce.

3. Hygienický úklid

Hadřík nevyžaduje použití chemických prostředků a mikrovlákna odstraní více než 99% bakterií z povrchu jen za pomoci vody.

Více informací o barevném mikrohadříku Vileda Microfibre

Více informací o barevném mikrohadříku Vileda Microfibre

Barevné hadry z mikrovlákna Vileda je možné použít suché (na utření prachu) nebo navlhčené. Hadřík se jednoduše ždímá, nepoškrábe, nezanechá šmouhy. Schne 2× rychleji než bavlna a má vynikající savost. Zůstává déle hygienicky čistý a při úklidu Vám garantuje lesk a čistotu. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků. Vykazuje velmi vysokou životnost. Před použitím na choulostivém povrchu nejdříve opatrně vyzkoušejte na méně viditelném místě. Snadno se udržuje - je možné jej opakovaně prát i v pračce. Možné prát až na 60 °C, nepoužívejte změkčovadla. Praní při nižších teplotách (40 °C) prodlouží životnost hadříku a zároveň zmírní dopady na životní prostředí. Po použití opláchněte a sušte rozložené. 

Hygienický úklid

Hadřík Vileda z mikrovláken nevyžaduje použití chemických prostředků a mikrovlákna odstraní více než 99% bakterií z povrchu jen za pomoci vody. Odstraní více než 99 % bakterií jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií* a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

*Výzkum proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii.

Detaily produktu

Složení


  • 80 % polyester
  • 20 % polyamid

Rozměry


  • Rozměry balení: 18,5 × 3,8 × 31 cm
  • Rozměry hadříku: 30 × 30 cm
a brand of FREUDENBERG